Bezpłatna wycena!
Pozycjonowania Twojej strony.
Wypełnij formularz
Adboosters biuro

Pozycjonowanie Toruń z Adboosters.

Jesteśmy młodą agencją SEO, która wystartowała z wiarą w to, że w tej branży wiele rzeczy można zrobić lepiej. Pozycjonowanie stron internetowych, to proces, który zmienia się każdego dnia, a my rozwijamy się wraz z nim. Naszym celem jest świadczyć usługę najwyższej jakości, wraz z transparentnością naszych działań, a także dobrym kontaktem z klientem. Nasz zespół złożony jest z osób, które nabierały doświadczenia w innych firmach z branży, gdzie takie podejście często nie było standardem. Uważamy, że warto to zmienić – zależy nam na jakości, chcemy być jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce, z usługą na najwyższym poziomie i z najbardziej zadowolonymi klientami. Wasze zadowolenie tworzy przyszłość naszej firmy.

W naszym bagażu doświadczeń posiadamy wiele skutecznych kampanii SEO zarówno dla sklepów internetowych, jak i stron lokalnych czy ogólnopolskich. Prowadziliśmy lub nadal prowadzimy kampanie SEO w najróżniejszych branżach, od tematów medycznych, przez kosmetyki i odzież, nieruchomości, aż po techniczne i technologiczne jak urządzenia spawalnicze, GSM, wózki widłowe czy usługi obróbki metali.Podczas spotkania czy konsultacji chętnie przedstawiamy konkretne działania, które wykonaliśmy i rezultaty, które dzięki temu zostały osiągnięte. Omówimy Twoją stronę internetową i nasz pomysł na nią, omówimy wykonany wstępny audyt witryny. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie.

Jak to działa?

1. Wypełnij Formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, podaj w nim adres swojej strony lub sklepu jeżeli jest już dostępny, a także numer telefonu lub e-mail.

2. Analiza strony

Drugi krok należy do nas. Przeanalizujemy Twoją stronę lub sklep, a następnie skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy na temat pozycjonowania.

3. Bezpłatna konsultacja

Odbędziemy bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się, jakie są możliwości oraz jakie działania należy wykonać, by poprawić pozycję strony/sklepu i ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwarek.

Pozycjonowanie Toruń.

Zarządzasz przedsiębiorstwem w Toruniu i szukasz sposobu na dotarcie do nowych klientów? Chcesz pokierować większy ruch do swojego sklepu internetowego lub na stronę www?

Odpowiednim krokiem dla Ciebie prawdopodobnie okaże się pozycjonowanie lokalne w wynikach wyszukiwania Google. Z badań i ankiet wynika, że internauci z całej Polski rozpoczynają proces zakupowy od wyszukiwarki internetowej. W 2020 r. aż 89% zapytanych użytkowników internetu zadeklarowało, że tak to właśnie wygląda, a aż 93% z nich poinformowało, że wyszukiwarką, z której korzystają, jest Google. Pozycjonowanie stron w Toruniu to krok ku polepszeniu widoczności w Google, a to prowadzi do większego ruchu na stronie, który gdy strona jest atrakcyjna, prowadzi do większej liczby zapytań od klientów.

SEO Toruń

Napisz do nas.

ul. Fordońska 21, 85-085 Bydgoszcz
SEO co to

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania Google, to zbiór wykonywanych czynności, które mają doprowadzić do spełnienia jak największej liczby z wymagań, które Google stawia przed stronami (a jest ich kilkaset). Efektem tego procesu będzie osiągniecie wysokich pozycji na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który w teorii można próbować wykonać samemu, natomiast jest to bardzo trudne i wymaga wielu godzin nauki i wielu godzin pracy.

Skuteczne pozycjonowanie – co zrobić, żeby było możliwe? Osiągnięcie dobrych wyników z zakresu pozycjonowania stron, a potem ich utrzymanie jest możliwe, gdy będziemy posiadać skrupulatnie opracowany i przestrzegany plan działania oraz indywidualne podejście do każdego serwisu. Skrupulatny dobór wyrażeń kluczowych, profesjonalna optymalizacja strony internetowej i przemyślana strategia linkowania to zdecydowanie jedne z kluczowych elementów mających wpływ na widoczność strony w wyszukiwarce, choć tak naprawdę składowych oddziałujących na sukces jest znacznie więcej. 

Z uwagi na pracę w środowisku zewnętrznym, bardzo istotne jest bieżące reagowanie na zaistniałą sytuację i często podejmowanie szybkich, ale przemyślanych kroków, wymuszonych m.in. przez zmieniane algorytmy wyszukiwarki (praktycznie każdy algorytm Google jest regularnie udoskonalany, niektóre kilka razy w roku.). Długa lista prac do wykonania dotyczy zarówno promowania ogólnopolskiego, jak i lokalnego np. na Toruń.

Jeżeli liczba zadań wynikających z pozycjonowania strony Twojej firmy w wyszukiwarce internetowej wydaje Ci się zbyt duża, by zrobić to samodzielnie, warto przekazać te działania specjalistom, dla których marketing internetowy to codzienność. Jeżeli zastanawiasz się jak wypromować stronę i zwiększyć liczbę odwiedzin Twojej oferty płynących z wyników organicznych, widzisz, że strony konkurencyjnych firm z Torunia są widoczne w Google, a Twój serwis nie pojawia się wysoko i nie chcesz już dłużej czekać, to jest idealny moment, by nawiązać kontakt. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak skutecznie wypromować Twoją stronę! Zajmujemy się SEO lokalnym w Toruniu i innych miastach, jak również działaniami ogólnopolskimi.

Dowiedz się, jakie są zalety pozycjonowaniem stron i dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Dowiedz się, jakie są zalety pozycjonowania i dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Z czego składa się pozycjonowanie lokalne?

Analiza i Plan

Proces pozycjonowania rozpoczynamy od ustalenia celów klienta oraz analizy potencjału strony/sklepu, trudności branży, istotna tutaj jest również analiza konkurencji.

Audyt SEO

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowego audytu SEO, który wskaże obszary wymagające poprawy na stronie internetowej.

Optymalizacja techniczna

Jednym z elementów naszej pracy jest optymalizacja techniczna strony/sklepu, tak aby spełniała wymogi wyszukiwarek - przede wszystkim Google.

Tworzenie treści

W ramach naszych działań rozwijamy serwis pod kątem treści, które się tam znajdują. Mamy doświadczenie w tworzeniu tekstów nawet w trudnych, technicznych branżach.

Link Bulding

Odnośniki prowadzące do strony/sklepu wpływają na renomę i zaufanie w oczach wyszukiwarek. W ramach współpracy dbamy o to, by regularnie pojawiały się wartościowe linki do serwisu.

Optymalizacja konwersji

Pracujemy nad tym, by ruch na stronie przełożył się na większą liczbę zapytań i telefonów. Doradzamy, a także poprawiamy elementy na stronie niewpływające bezpośrednio na SEO, ale działające na konwersję.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Korzyści z promowania strony i lepszej widoczności w Google jest wiele. Dotyczy to zarówno promowania sklepów internetowych, stron na całą Polskę, ale także pozycjonowanie lokalne często pozwala mocno rozwinąć biznes. Wiemy z badań, ze Google to w większości przypadków start dla osób szukających produktów i usług. Co istotne są to też ludzie, którzy bardzo często mają już określoną potrzebę, której nie musimy generować jak wi wielu innych kanałach promocji np. mediach społecznościowych. Jest to jeden z powodów, dlaczego wielu przedsiębiorców zawdzięcza wyszukiwarce dominującą część sprzedaży i nie wyobraża sobie rezygnacji z działań SEO.

Do zalet wynikających z pozycjonowania strony należą m.in.:

 1. Poprawa widoczności – osiągnięcie wysokich pozycji na dobrze dobrane słowa kluczowe, po których wpisaniu wyświetla się serwis; przekłada się na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.
 2. Wzrost ruchu organicznego – pozyskanie na stronie www odwiedzin ze źródła, gdzie klient szukał konkretnego produktu lub usługi, to znaczy, że jest częściowo zdecydowany np. na zakup.
 3. Widoczność brandu – obecność w czołówce wyników wyszukiwania pomaga w budowaniu wśród klientów świadomości marki i jej rozpoznawalności.
 4. Stały rozwój strony – podążanie za trendami i algorytmami oznacza ciągłe ulepszanie serwisu oraz zwiększanie jego objętości np. poprzez content marketing w tym regularne pisanie bloga lub poradnika.
 5. Wzrost przychodów – wysokie pozycje na odpowiednie słowa kluczowe (przekładające się na wartościowy ruch) w połączeniu z intuicyjnym serwisem, korzystnymi cenami i profesjonalną obsługą klienta, mają bezpośredni wpływ na zwiększenie zysków firmy.

Jeżeli Twoja strona nie jest pozycjonowana i nie wyświetla się często w wyszukiwarce Google, to znacznie ułatwiasz osiągnięcie celów swoim konkurentom, do których trafiają ludzie zainteresowani Twoimi produktami/usługami w Twoim regionie. Prawdopodobnie nie jest to sytuacja, do której przedsiębiorcy chcą dopuścić. Warto jak najszybciej pomyśleć o dobrej i skutecznej promocji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania i sieci reklamowej Google.

Pozycjonowanie lokalne czy ogólnopolskie to nie jest nic świeżego. Są firmy, które robią to już od nastu lat i z każdym miesiącem dołączają do nich kolejne. W tej chwili w wielu branżach strony widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google (Top10) są promowane i optymalizowane od lat. Z tego powodu skuteczne pozycjonowanie stron jest coraz trudniejsze. W przypadku chęci wypromowania zupełnie nowego serwisu poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko, warto zadbać by agencja SEO, z którą nawiążemy współpracę, wykonała szczegółowy audyt SEO i opracowała skuteczną strategię. Aby tak się stało, potrzebni są doświadczeni specjaliści SEO, którzy uczestniczyli w procesie pozycjonowania wielu projektów – wieloletnie doświadczenie umożliwia uniknięcia popełnienia popularnych błędów przy pozycjonowaniu stron.

Pozycjonowanie lokalne - najczęściej zadawane pytania

Na koszt potrzebny do pozycjonowania lokalnego strony wpływa wiele czynników, w tym m.in. trudność branży, jakość stron konkurencji, aktualny stan witryny itd. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji wraz z audytem SEO sklepu, po której rozwiejemy wszelkie wątpliwości i określimy zalecane budżety dla konkretnej strony internetowej.

W wielu przypadkach pozycjonowanie strony internetowej lokalnie to stały proces, który się nie kończy – szczególnie w przypadku branż gdzie konkurencja jest duża.

Okres, w którym pojawią się pierwsze efekty, zależy od obecnego stanu strony oraz od trudności fraz, konkurencyjności. Decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, warto pamiętać, że to proces i długofalowa inwestycja. W niektórych branżach zadowalające efekty można osiągnąć już po kilku tygodniach, w innych potrzeba wiele miesięcy.

Tak. Czasem niektórzy klienci posiadają własnych copywriterów lub chcą pisać treści samodzielnie według przesłanych przez nas wytycznych, natomiast w większości przypadków treści do stron internetowych naszych klientów są tworzone przez nas.

Nie ma ograniczenia co do liczby słów kluczowych, które można pozycjonować. Warto jednak wykonać dokładną analizę i ustalić priorytetowe kategorie, produkty i związane z nimi słowa kluczowe. Dla każdej frazy trzeba wykonać określoną pracę, im jest ich więcej, tym więcej działań trzeba wykonać. Dlatego decydując się na większą liczbę fraz, warto zaplanować na to odpowiednio większy budżet.

Tak. Rozumiemy, że priorytety w biznesie, oferta itd. mogą się zmieniać. Warto jednak nie zmieniać ich zbyt często. Pozycjonowanie to proces, który zajmuje trochę czasu i zbyt częsta zmiana słów kluczowych może to znacznie zaburzyć i utrudnić osiągniecie oczekiwanych efektów.

Nie. Standardowo podpisujemy z klientami umowę na czas nieokreślony. Konkretne warunki współpracy chętnie przedstawimy podczas spotkania lub bezpłatnej konsultacji.

Po każdym miesiącu zakończonej pracy przesyłamy szczegółowy raport, który zawiera m.in. informacje o ruchu w ostatnim miesiącu, o aktualnej i historycznej widoczności w wyszukiwarce Google, a także listę działań, które wykonaliśmy, linków, które pozyskaliśmy i tekstów, które napisaliśmy.

Wpisy związane z lokalnym pozycjonowaniem na naszym blogu.

Dlaczego pozycjonowanie stron jest działaniem cyklicznym

Dlaczego pozycjonowanie stron jest działaniem cyklicznym?

Czy spotkałeś się kiedyś z propozycją jednorazowej optymalizacji strony internetowej? Usługi, która rzekomo miała przynieść doskonałe rezultaty raz na zawsze, a przynajmniej na bardzo długi czas? W tym artykule przeczytasz, dlaczego taką ofertę zazwyczaj należy włożyć między bajki. Nasz zespół postanowił zebrać najważniejsze argumenty przemawiające za tym, że pozycjonowanie to

Czytaj więcej »
Link Building

Link building dla początkujących – podstawy i dobre praktyki

Według statystyk Backlinko serwisy posiadające największą liczbę backlinków zazwyczaj rankują najlepiej. Skutkuje to z kolei dużym ruchem i dodatkowymi klientami, którzy regularnie dokonują istotnych konwersji zakupowych. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się na czym polega cały proces budowania profilu linkowego! Sprawdź, jak zacząć link building krok po kroku! Link building

Czytaj więcej »
Koszt pozycjonowania

Dlaczego pozycjonowanie tyle kosztuje i czy warto na nim oszczędzać?

Czy przeglądając wyceny otrzymane z różnych agencji SEO, zastanawiałeś się „dlaczego tak drogo”? A może nawet zadałeś to pytanie, wpisując je w treść wiadomości zwrotnej? Cóż, jedno jest pewne – jeśli na co dzień masz do czynienia z branżą SEO, z pewnością niejeden raz próbowałeś taktownie i konstruktywnie wyjaśnić, że

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie lokalne

Na czym polega pozycjonowanie stron www lokalnie?​

Pozycjonowanie lokalne to proces, którego zadaniem jest wypromować stronę w określonym regionie i pozwolić w pierwszej kolejności na dotarcie do niej lokalnym klientom. Jest to rozwiązanie np. dla firm, których budżet na marketing internetowy jest dość ograniczony, a także tych, którym pozycjonowanie w całej Polsce nie jest potrzebne. Czy pozycjonowanie stron internetowych na cały kraj może być dla kogoś bez sensu? Zdecydowanie tak i takich przykładów jest sporo!

Przedsiębiorca, który prowadzi zakład mechaniki samochodowej na jednym osiedli w Toruniu i nie ma oddziałów w innych miastach, nie będzie miał korzyści z wyświetlania swojej strony użytkownikom np. z Wrocławia. W tej sytuacji pozycjonowanie strony na cały kraj to niepotrzebna strata funduszy. Zdecydowanie należy skupić się na lokalnych wynikach wyszukiwania, które przyprowadzą klientów z Torunia. Najlepszym wyborem w tym przypadku będzie usługa – Pozycjonowanie stron Toruń.

W przypadku wyżej wybór jest dość jasny, wiadomo, że do tego typu lokalnych firm dotrą wyłącznie klienci z okolicy i to na nich należy się skupić. Co jednak w przypadku firm, które chcą być widoczne w całym kraju, ale nie mają na to środków? Czy pozycjonowanie lokalne w Toruniu może być dla nich korzystne?

Jak najbardziej. Wiele takich firm ma spore szanse skorzystać na pozycjonowaniu strony lokalnie. Skrupulatna analiza wyrażeń kluczowych i ich przemyślany wybór, w tym dobre dobranie pod konkretne lokalizacje z wysokim potencjałem to dobry początek. Następnie ułożenie strategi działania i pozycjonowania strony internetowej w zakresie dostępnego budżetu to kierunek do pozyskania nowych klientów z regionu, którzy pozwolą rozwinąć biznes, a następnie poszerzyć działania np. na cały kraj. Dobrym przykładem na to są strony z bardzo konkurencyjnych branż jak: Pozycjonowanie stron, Fotowoltaika, dieta pudełkowa itd. Znaczna część z tych firm, także wśród tych największych, posiada na swojej stronie podstrony, których zadaniem jest zdobycie bardzo dobrej widoczności na frazy typowo lokalne, związane np. z nazwą danego miasta. Często takie działanie jest bardzo skuteczne i pozwalają potencjalnym klientom trafić na podstronę, która daje poczucie powiązania danej firmy z ich miastem, pomimo tego, że firma może znajdować się na drugim końcu kraju.

Prowadzisz biznes regionalnie lub masz ograniczone środki na promocję strony? Chcesz małymi krokami sprawdzić, czy pozycjonowanie stron przyniesie planowane rezultaty? Jeśli tak, to pozycjonowanie lokalne Toruń jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Dowiedz się, jakie są zalety pozycjonowania i dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń – Jakie korzyści daje?

Skuteczne pozycjonowanie strony to dla wielu firm bardzo korzystne rozwiązanie. Taki wybór niesie za sobą szereg zalet i należą do nich m.in.:

 1. Oszczędność budżetu – pozycjonowanie stron w regionie wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku promocji ogólnopolskiej.
 2. Czas pojawienia się efektów – w większości branż widoczność na słowo kluczowe lokalne udaje się osiągnąć szybciej niż na wyrażenia ogólnopolskie.
 3. Dotarcie do klientów z regionu – możliwość odbycia osobistego spotkania, ustalenia szczegółów współpracy.
 4. Ułatwienie logistyczne – brak konieczności pakowania i nadawania paczek lub realizowania dalekich dojazdów do kontrahenta.

Nawiązanie relacji z firmą z regionu wiąże się również z bezpośrednimi korzyściami dla klientów i można zaliczyć do nich np.:

 1. Bezpieczeństwo transakcji – szerokie grono osób zdecydowanie pewniej czuje się podczas osobistej transakcji w sklepie stacjonarnym.
 2. Szybkość nabycia – zakupiony produkt jest rękach klienta od razu i nie musi czekać na przesyłkę.
 3. Pewność – możliwość przymierzenia lub obejrzenia przedmiotu, daje większą gwarancję, że sprosta on oczekiwaniom nabywcy, niż w przypadku zamówienia online.

Wiele lokalnych przedsiębiorstw, mających możliwość działania na teranie całej Polski, początkowo decyduje się na początku wyłącznie na usługę – Pozycjonowanie stron Toruń. Widząc wymierne efekty SEO, przekładające się na wzrost odwiedzin strony i zwiększenie zysków firmy, po czasie podejmują decyzję o rozszerzeniu współpracy na rynek ogólnopolski.

Pozycjonowanie stron www Toruń - Ile to kosztuje?

<p”>Nie da się dokładnie określić, ile będzie kosztowało Pozycjonowanie stron www Toruń z góry bez zobaczenia strony internetowej oraz bez zebrania kilku kluczowych informacji. Pozycjonowanie stron internetowych, w tym także to lokalne nie ma stałej ceny, a kwota zależy od wielu czynników związanych także z daną lokalizacją.</p”>

Na potrzebny budżet ma wpływ m.in. zawartość strony Twojej firmy przed nawiązaniem współpracy i to, jak dużej przebudowy oraz optymalizacji będzie wymagała. Kolejnym ważnym aspektem jest aktualna widoczność witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania – jak wiele wyrażeń pojawia się wysoko w Google i co to są za frazy kluczowe. Sporo zależy także od konkurencyjności branży, jest to jeden z istotniejszych parametrów wpływających na cenę. W przypadku niszowych dziedzin koszt usługi – pozycjonowanie stron Toruń jest sporo niższy niż przy bardzo popularnych działalnościach. Firmy, na których kompleksowe usługi lub produkty jest duży popyt, zazwyczaj mają do wyprzedzenia większą liczbę stron w Google, przez co cena pozycjonowania wzrasta. 

Do każdego serwisu podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze przed podpisaniem umowy spotykamy się lub rozmawiamy telefonicznie z klientem, aby przygotować dedykowaną propozycję. Weryfikujemy stronę lub strony internetowe potencjalnego klienta, dokonujemy analizy konkurencji, sprawdzamy branżę, dobieramy frazy, ustalamy priorytety i oczekiwania klienta. Następnie oferujemy współpracę w budżecie, który umożliwi nam osiągnięcie satysfakcjonujących efektów pozycjonowania. Działamy w modelu abonamentowym, który daje naszym kontrahentom pewność stałej ceny i możliwość dokładnego zaplanowania środków niezbędnych na usługę SEO.

Chcesz poznać dokładną stawkę za pozycjonowanie Twojej strony w Toruniu? Skontaktuj się w nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Pozycjonowanie Toruń
Pozycjonowanie Toruń -- jak długo

Jak długo czeka się na efekty pozycjonowania lokalnego w Toruniu?

Określenie dokładnej daty, w której strona Twojej firmy będzie widoczna w czołówce organicznych wyników wyszukiwania, jest niemożliwe. Jeżeli Agencja SEO obiecuje przed współpracą konkretną datę osiągnięcia np. Top3, to znak, że coś nie jest do końca w porządku. Termin osiągnięcia dobrych wyników jest uzależniony m.in. od początkowego stanu serwisu, od tego jak bardzo wybrane frazy są trudne i konkurencyjne, działań bezpośredniej konkurencji, zmian algorytmów, a także czasu reakcji klienta na proponowane modyfikacje oraz teksty.

W przypadku usługi pozycjonowanie Toruń, jako że to usługa lokalna, efekty pojawiają się szybciej, niż w przypadku SEO ogólnopolskiego. Chcesz poznać choćby orientacyjne widełki czasowe? Większość klientów, którzy skorzystali z usługi pozycjonowanie Toruń, odczuwa pierwsze efekty między trzecim a szóstym miesiącem współpracy. Warto mieć jednak na uwadze, że to kwestia całkowicie indywidualna i w niektórych branżach rezultaty mogą być widoczne szybciej, a w innych później.

Jeśli nie wiesz, jak bardzo konkurencyjny w Google jest fach, w którym się specjalizujesz, skontaktuj się z nami, a dedykowany specjalista SEO Adboosters, szczegółowo przeanalizuje dla Ciebie rynek i przygotuje bezpłatną wycenę!

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Toruniu z Adboosters?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży SEO wiemy, jakie działania podjąć, aby skutecznie wypozycjonować Twój serwis

Specjalizujemy się zarówno w pozycjonowaniu lokalnym na Toruń jak i inne miasta oraz w SEO ogólnopolskim. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne, a na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów. Najlepszą wizytówką naszej firmy są opinie kontrahentów, z którymi współpracujemy oraz fakt, że polecają Adboosters innym zaprzyjaźnionym przedsiębiorstwom. To właśnie głównie w ten sposób docierają do nas nowi klienci, co ogromnie cieszy i jest motywacją do jeszcze większego zaangażowania. 

Jesteśmy młodą agencją SEO, ale z doświadczonymi specjalistami na pokładzie, którzy na pewnym etapie kariery doszli do wniosku, że wiele rzeczy da się zrobić lepiej, w branży SEO można być bardziej elastycznym i transparentnym. Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy z klientem indywidualne warunki, czasem wykraczające poza standardowe procesy, a na koniec miesiąca raportujemy każda wykonaną czynność dla klienta.

Jak działamy i dlaczego w przypadku Torunia warto zlecić pozycjonowanie specjalistom z Adboosters? Jakie są nasze mocne strony?

Seo z Adboosters
 1. Audyty SEO – na etapie wstępnych rozmów przygotowujemy dla Ciebie szczegółową analizę strony, prezentującą jej aktualną widoczność i obrazującą liczbę elementów wymagających poprawy. 
 2. Analiza konkurencji – zarówno w czasie prowadzenia rozmów handlowych, jak i po podpisaniu umowy zajmiemy się szczegółową weryfikacją działań Twoich bezpośrednich konkurentów.
 3. Dobór słów kluczowych – wybór słów kluczowych to bardzo istotny element całego procesu. Na podstawie analizy konkurencji oraz tendencji użytkowników wyszukiwarki Google, wyłonimy dla Ciebie optymalną listę wyrażeń, na które będziemy pozycjonować serwis, aby uzyskać wartościowy ruch i zyski.  
 4. Płynny kontakt – na każdym etapie rozmów zarówno opiekuni handlowi, jak i specjaliści ds. pozycjonowania pozostają do Twojej dyspozycji, oferując pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo. 
 5. Jasne warunki współpracy – krótka i klarowna umowa, to bez wątpienia coś, co nas wyróżnia. Nie chcemy zatrzymać Cię dzięki niekorzystnym dla Ciebie zapisom, uniemożliwiającym odejście. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i zrobimy wszystko, aby ta współpraca trwała latami dlatego, że chcesz, a nie musisz.  Przed współpracą przedstawimy konkretne wartości do tyczące współpracy i bezpłatną wycenę.  
 6. Optymalizacja – w zakresie pozycjonowania Twojej strony wprowadzimy dla Ciebie szereg zmian na stronie, które pozytywnie wpłyną na jej wizerunek oraz widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Dodatkowo w ramach pozycjonowania zajmiemy się także optymalizacja wizytówki Google Maps.
 7. Strategia link buildingu – odnośniki, z których korzystamy, pochodzą wyłącznie z odpowiednich źródeł. Dbamy również o to, aby były zamieszczane we właściwy sposób. Na koniec każdego miesiąca raportujemy pozyskane linki. 
 8. Doświadczeni specjaliści SEO – nasi pozycjonerzy działają w branży od wielu lat, dzięki czemu wiedzą, jakie kroki podjąć, aby skutecznie wypromować Twoją stronę. Dbamy także o bogate i prawidłowo rozwinięte linkowanie wewnętrzne.
 9. Profesjonalni copywriterzy – wszystkie teksty są całkowicie unikalne, wartościowe i tworzone zgodnie z najnowszymi trendami specjalnie dla Ciebie.   

Promowanie serwisu to w dzisiejszych czasach niemal konieczność. Nadal zastanawiasz się, czy warto? Nie czekaj! Konkurencja stale inwestuje w działania marketingowe, docierając do odbiorców, którzy mogliby być na Twojej stronie i zostać Twoimi klientami. Nie wiesz, czy rozpocząć od pozycjonowania stron lokalnego na rynek toruński, a może ogólnopolskiego? Skontaktuj się z nami, a doświadczony specjalista, pomoże Ci w doborze odpowiedniej strategii do pozyskania nowych klientów! 

UX ADB

Nie tylko SEO, pomyśl o UX na Twojej stronie.

Pozycjonowanie sklepów internetowych lub strony ma na celu zwiększenie ruchu, jednak sam ruch to nie wszystko. Trzeba zachęcić potencjalnych klientów do wykonania konkretnych działań, wypełnienia formularza, napisania maila, czy zadzwonienia. W tym pomoże UX.
Co to jest UX? –

W uproszczeniu to doświadczenie użytkownika. W temacie stron i sklepów internetowych mamy tu na myśli projektowanie, tworzenie serwisów internetowych nastawionych na dopasowanie do doświadczeń, przyzwyczajeń i oczekiwań użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się UX na stronie internetowej?

Celem działań pod kątem UX na stronie jest zaprojektowanie pozytywnego doświadczenia dla klienta, które doprowadzi do wykonania określonych czynności. Od pierwszego kontaktu z marką i stroną, do ostatniego czy wrażeń posprzedażowych. Cele tych działań mogą być różne i szerokie, w tym skłonienie klienta do wypełnienia formularza, wykonania połączenia telefonicznego czy przeczytania artykułu na blogu lub obejrzenia filmu promocyjnego. Natomiast najbardziej podstawowe i oczywiste cele to zwiększenie konwersji na stronie, czyli generowanie większej liczy zapytań/leadów czy sprzedaży ze zdobytego już ruchu oraz skłonienie klienta do powrotu i kolejnych działań. 

Warto zainteresować się UX, zagłębić się w ten temat lub skorzystać z pomocy specjalisty, ponieważ to droga do zrealizowania celów, jakie postawimy przed sklepem w tym do zwiększenia sprzedaży i to nawet bez generowania dodatkowego ruchu.

Skuteczne pozycjonowanie stron Toruń w Google

Pozycjonowanie strony Toruń może być skuteczne tylko przy holistycznym podejściu do całego procesu. Czynników, które wpływają na osiągane pozycje i widoczność są setki, nie zawsze np. nie w każdej branży, dokładnie te same parametry przechylą szalę na korzyść danego portalu. Drogą, która daje największą szansę na wysoką skuteczność, jest zadbanie o wszystkie możliwe aspekty, na jakie mamy wpływ, zarówno na stronie www jak i poza nią. Poniżej przedstawiamy niektóre dobre praktyki i działania, które mają spore szanse sprawić, że Pozycjonowanie Toruń będzie skuteczne.

Skuteczne pozycjonowanie stron Toruń – dobre praktyki.

Wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwarki Google to cel, który można osiągnąć gdy będziemy stosować odpowiednie działania i dobre praktyki. Poza wyszukiwarką Google, czy bardziej osobami, które nią zarządzają, nie ma osoby czy firmy, która może zapewnić o konkretnej widoczności na dane wyrażenia kluczowe. Jednak sprawiając, że strona spełnia odpowiednie wymagania i parametry wymagane przez wyszukiwarkę mamy spore szanse na osiągnięcie dobrych wyników.

Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa. Odpowiednio szybko działająca, przejrzysta i dostępna dla użytkowników to bardzo dobry punkt wyjścia. Kilka istotnych rzeczy, o których warto pamiętać w tym temacie poruszyliśmy na naszym blogu, np. w poniższych wpisach:

Ostatecznie jednak bardzo często agencje interaktywne czy po prostu firmy tworzące strony internetowe nie traktują wymogów Google jako bardzo istotne kwestie podczas tworzenia stron. Ważniejsze dla nich zazwyczaj są aspekty wizualne, projekt graficzny strony, układ itd. To oczywiście jest zrozumiałe, jednak da się te wszystkie rzeczy połączyć. Jeżeli strona jest wyjątkowo mało przygotowana pod wymogi wyszukiwarek to agencja SEO jak nasza ma trochę więcej pracy, by wprowadzić odpowiednią optymalizację strony internetowej, na szczęście w wielu przypadkach jest to możliwe.

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń – co należy zrobić? Content marketing.

Żeby wyszukiwarka Google wyświetlała stronę na dane słowo kluczowe, to praktycznie konieczne jest, żeby ta fraza znajdowała się w treści strony. Da się oczywiście stworzyć sytuację, w której Google poprowadzi do podstrony, gdzie danej frazy nie będzie, ale jest to możliwe raczej tylko w przypadku mało popularnych fraz. Google także znacznie lepiej niż parę lat temu radzi sobie ze zrozumieniem całego kontekstu i spodziewa się, że pisząc na dany temat, użyjemy także innych zwrotów związanych z tym tematem. Nie wystarczy już tylko używać wielokrotnie interesującej nas frazy. Warto zadbać by cały tekst był na dobrym poziomie i opisywał dane zagadnienie szeroko i szczegółowo, a także, żeby poza interesującą nas podstroną w pozostałych częściach strony także treści był dobrej jakości.

Na początku warto przede wszystkim zadbać o dobry opis dla usług, kategorii i produktów, które najbardziej chcemy promować. Należy zwrócić uwagę na to, by tekst był odpowiedniej długości, miał prawidłową budowę i nasycenie frazami kluczowymi. Kiedy najważniejsze podstrony posiadają wartościową treść, warto rozwijać serwis w innych miejscach np. poprzez regularnie prowadzenie bloga, zaletą takiego content marketingu jest możliwość poruszenia konkretnych zagadnień i często zadawanych pytań przez potencjalnych klientów, dzięki temu możemy do nich trafić nie tylko bezpośrednio z produktem, a także rozwiązać ich problem proponując przy tym własne rozwiązania.

Pozycjonowanie stron www – istotny jest Link Building.

Kolejnym bardzo istotnym elementem pozycjonowania strony w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych jest zdobywanie wartościowych linków – odnośników z innych stron internetowych do pozycjonowanej strony. Proces Link Buildingu nie zawsze jest identyczny, może mocno różnić się w zależności od tego, w jakiej branży staramy się wypromować dany portal, jakie rodzaju jest to serwis (strona/sklep/blog), a także od regionu, w jakim ma być dobrze widoczny. Linki pozyskuje się z różnych miejsc, dobrze pamiętać o dywersyfikacji, która jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem i wyglądającym naturalnie. Do pozyskiwania linków wykorzystuje się np. takie źródła jak: katalogi internetowe, fora internetowe, blogi np. poprzez komentarze i wpisy gościnne, artykuły sponsorowane, banery reklamowe itd.

Choć Google od jakiegoś czasu deklaruje, że pomija SPAMerskie linki i nie karze za nie stron, to nadal jednak warto dbać o to, by nasz proces pozyskiwania wartościowych linków był przemyślany, dobrze zaplanowany i zrównoważony. Jeżeli pojawia się duża liczba bardzo słabych odnośników, często wyglądających jak atak zawirusowanych stron, możemy posłużyć się narzędziem Google Search Console, aby zgłosić wyszukiwarce, że zrzekamy i wypieramy się tych linków. Warto także zadbać o to, by cały proces był transparenty, my jako Agencja SEO Adboosters przekazujemy w raportach do klientów informacje o każdym pozyskanym przez nas odnośniku.

Daj się znaleźć.

1 %
Internautów

deklaruje kupowanie online.

1 %
Klientów

rozpoczyna proces zakupowy od wyszukiwarki internetowej.

1 %
Użytytkowników

wybiera wyszukiwarkę Google.

Bezpłatna konsultacja