Bezpłatna wycena!
Pozycjonowania Twojej strony.
Wypełnij formularz
Adboosters biuro

Pozycjonowanie Olsztyn z Adboosters.

Jeśli szukasz agencji SEO, która do każdej strony i sklepu podchodzi indywidualnie, szuka ciekawych rozwiązań i przede wszystkim jest w stałym kontakcie z każdym klientem, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy młodym zespołem, który usługę pozycjonowania chce wykonywać najlepiej w kraju. Pozycjonowanie stron internetowych, to proces, który zmienia się każdego dnia, a my chcemy rozwijać się wraz z nim. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, ale też nie rezygnujemy z tych, które w pozycjonowaniu sprawdzają się najlepiej. Naszym celem nie jest zostać największą agencją SEO w Polsce. Nie myślimy o tym, by mieć jak najbardziej rozbudowany zespół i jak największą liczbę klientów – zależy nam przede wszystkim na jakości, chcemy być najlepszą firmą SEO w Polsce, z usługą na najwyższym poziomie z najbardziej zadowolonymi klientami. Chcemy, aby nasza rozpoznawalność bazowała na najwyższej jakości usługach pozycjonowania, nie na ich ilości, czy ilości klientów, których obsługujemy.

Przeprowadziliśmy już wiele skutecznych kampanii SEO zarówno dla sklepów internetowych, jak i stron lokalnych czy ogólnopolskich. Posiadamy doświadczenie w najróżniejszych branżach, od tematów medycznych, przez branżę beauty, nieruchomości, lifestyle, aż po techniczne i technologiczne jak urządzenia spawalnicze, piece laboratoryjne, wózki widłowe czy usługi obróbki metali. Znajdziemy rozwiązanie dla każdej branży, nie zamykamy się na wybrane tematy, jak często robią to duże agencje SEO.Podczas konsultacji chętnie przedstawiamy i omówimy konkretne działania, które wykonaliśmy i rezultaty, które dzięki tym działaniom zostały osiągnięte. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie celem omówienia strategii na realizację usługi, jaką jest pozycjonowanie stron Olsztyn. Chętnie spotkamy się w naszym biurze przy pysznej, kawie z lokalnej palarni lub online, w formie wideokonferencji.

Jak to działa?

1. Wypełnij Formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, podaj w nim adres swojej strony lub sklepu jeżeli jest już dostępny, a także numer telefonu lub e-mail.

2. Analiza strony

Drugi krok należy do nas. Skrupulatnie przeanalizujemy Twoją stronę lub sklep, a następnie skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy na temat pozycjonowania.

3. Bezpłatna konsultacja

Odbędziemy bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się, jakie są możliwości oraz jakie działania należy wykonać, by poprawić pozycję strony/sklepu i ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwarek.

Pozycjonowanie Olsztyn.

Niezależnie od tego, czy dopiero zakładasz firmę w Olsztynie, czy prowadzisz ją już od wielu lat, z pewnością szukasz rozwiązania, które pomoże Ci wypromować Twój biznes w lokalnym środowisku. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że form promocji marki jest naprawdę sporo. Jednak internet jest miejscem, w którym w dzisiejszych czasach nie może Twojej firmy zabraknąć. Jeśli posiadasz stronę lub sklep internetowy, połowa drogi już za Tobą. Teraz my zajmiemy się tym, aby jak najwięcej użytkowników mogło do Ciebie trafić.

Jeśli zależy Ci na tym, aby dotrzeć do jak największej ilości lokalnych użytkowników, którzy mogliby stać się Twoimi potencjalnymi klientami, usługa „pozycjonowanie lokalne Olsztyn” będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. My, jako zespół specjalistów branży SEO, zrobimy co w naszej mocy, aby Twoja strona bądź sklep w wyszukiwarce Google znalazły się na jak najwyższej pozycji. Dzięki temu nie tylko pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów, ale także popracujemy nad rozpoznawalnością Twojej marki w danym regionie.

Pozycjonowanie Olsztyn

Napisz do nas.

ul. Fordońska 21, 85-085 Bydgoszcz
Pozycjonowanie co to

Czym jest pozycjonowanie stron?​

Pozycjonowanie stron to proces, który doprowadzić ma do jak najwyższego wyświetlania portalu, strony Twojej firmy czy sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google po wpisaniu określonej frazy kluczowej.

Pozycjonowanie stron Olsztyn to proces, na który składa się bardzo dużo czynników. Metody pozycjonowania zmieniają się w czasie, ale trzy podstawowe filary tej usługi nie ulegają wielkim wahaniom. Są to wysokiej jakości content przygotowany pod wybrane frazy kluczowe, profesjonalna optymalizacja witryny oraz wartościowe linkowanie – to bez wątpienia jedne z najważniejszych elementów wpływających na widoczność strony internetowej, choć tak naprawdę składowych oddziałujących na sukces jest znacznie więcej. Co ważne, z uwagi na pracę w środowisku zewnętrznym, niezbędne jest bieżące reagowanie na zaistniałą sytuację i często podejmowanie szybkich, ale przemyślanych kroków, w których musimy uwzględnić np. zmienne algorytmy wyszukiwarki. Samodzielne wypozycjonowanie witryny to zadanie, które pochłonie z pewnością ogrom Twojego czasu. Jest to jednak inwestycja, która wpłynie na poprawę widoczności Twojej strony, która to wpłynie na efektywne pozyskanie klientów. Jeśli nie dysponujesz nadmiarem czasu, czy nie wiesz, jak rozgryźć temat pozycjonowania od strony technicznej, my zajmiemy się tym za Ciebie! Zajmujemy się SEO lokalnym w Olsztynie i innych miastach, jak również działaniami ogólnopolskimi.

Dowiedz się, jakie są zalety pozycjonowania i dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Z czego składa się pozycjonowanie lokalne?

Analiza i Plan

Proces pozycjonowania rozpoczynamy od ustalenia celów klienta oraz analizy potencjału strony/sklepu, trudności branży i stron konkurentów.

Audyt SEO

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowego audytu SEO, który wskaże obszary wymagające poprawy na stronie internetowej.

Optymalizacja techniczna

Jednym z elementów naszej pracy jest optymalizacja techniczna strony/sklepu, tak aby spełniała wymogi wyszukiwarek - przede wszystkim Google.

Tworzenie treści

W ramach naszych działań rozwijamy serwis pod kątem treści, które się tam znajdują. Mamy doświadczenie w tworzeniu tekstów nawet w trudnych, technicznych branżach.

Link Bulding

Odnośniki prowadzące do strony/sklepu wpływają na renomę i zaufanie w oczach wyszukiwarek. W ramach współpracy dbamy o to, by regularnie pojawiały się wartościowe linki do serwisu.

Optymalizacja konwersji

Pracujemy nad tym, by ruch na stronie przełożył się na większą liczbę zapytań i telefonów. Doradzamy, a także poprawiamy elementy na stronie niewpływające bezpośrednio na SEO, ale działające na konwersję.

Dlaczego warto rozważyć pozycjonowanie stron?

Wyszukiwarka Google jest niewątpliwie najbardziej znanym i najczęściej używanym narzędziem do celów zakupowych czy do wyszukiwania usług lokalnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Jest to zatem miejsce, w którym dobra widoczność Twojej firmy wpłynie bezpośrednio na lepszą sprzedaż czy więcej zapytań o usługę. Wysokie wyświetlanie w lokalnych wynikach wyszukiwania przyniesie Ci także większą rozponawalnośc marki na rynku, co skutkować będzie większą sprzedażą usług również stacjonarnie.
Do zalet wynikających z pozycjonowania strony należą m.in.:
 1. Lepsza widoczność strony internetowej – zwiększenie liczby wybranych słów kluczowych, na które wyświetla się Twój serwis, co przekłada się na dotarcie do większego grona nowych klientów.
 2. Wzrost ruchu organicznego – zwiększenie liczby odwiedzin użytkowników zainteresowanych konkretnymi produktami lub usługami.
 3. Rozpoznawalność brandu – obecność w czołówce wyników wyszukiwania pomaga w budowaniu wśród klientów świadomości marki.
 4. Stały rozwój strony – zwiększanie objętości serwisu np. poprzez regularne pisanie bloga lub poradnika oraz podążanie za trendami i algorytmami.
 5. Wzrost obrotów firmy – wysokie pozycje na wartościowe słowa kluczowe w połączeniu z intuicyjnym serwisem, korzystnymi cenami i profesjonalną obsługą klienta, mają bezpośredni wpływ na zwiększenie zysków firmy. 
SEO Strony dlaczego warto

Jeśli chciałbyś uniknąć sytuacji, w której zamiast do Ciebie, nowi klienci trafią do Twojej bezpośredniej konkurencji, pomyśl o wprowadzeniu usługi „pozycjonowanie stron Olsztyn” jeszcze dziś! Obecnie w większości branż strony widoczne w TOP 10 naturalnych wyników wyszukiwania są intensywnie pozycjonowanie od wielu lat. Im szybciej zaczniesz wprowadzać usługę pozycjonowania stron w Olsztynie, tym szybciej zaczniesz przebijać się do czołówki wyników w wyszukiwarce Google. Na początku procesu pozycjonowania wspólnie ustalimy priorytety, abyś mógł osiągnąć cel, na którym Tobie najbardziej zależy, ale także wskażemy Ci, które z fraz mają największą szansę na szybki wzrost, aby proces pozycjonowania przynosił Ci jak najlepsze efekty.

Pozycjonowanie lokalne - najczęściej zadawane pytania

Na koszt potrzebny do pozycjonowania lokalnego strony wpływa wiele czynników, w tym m.in. trudność branży, jakość stron konkurencji, aktualny stan witryny itd. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji wraz z audytem SEO sklepu, po której rozwiejemy wszelkie wątpliwości i określimy zalecane budżety dla konkretnej strony internetowej.

W wielu przypadkach pozycjonowanie strony internetowej lokalnie to stały proces, który się nie kończy – szczególnie w przypadku branż gdzie konkurencja jest duża.

Okres, w którym pojawią się pierwsze efekty, zależy od obecnego stanu strony oraz od trudności fraz, konkurencyjności. Decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, warto pamiętać, że to proces i długofalowa inwestycja. W niektórych branżach zadowalające efekty można osiągnąć już po kilku tygodniach, w innych potrzeba wiele miesięcy.

Tak. Czasem niektórzy klienci posiadają własnych copywriterów lub chcą pisać treści samodzielnie według przesłanych przez nas wytycznych, natomiast w większości przypadków treści do stron internetowych naszych klientów są tworzone przez nas.

Nie ma ograniczenia co do liczby słów kluczowych, które można pozycjonować. Warto jednak wykonać dokładną analizę i ustalić priorytetowe kategorie, produkty i związane z nimi słowa kluczowe. Dla każdej frazy trzeba wykonać określoną pracę, im jest ich więcej, tym więcej działań trzeba wykonać. Dlatego decydując się na większą liczbę fraz, warto zaplanować na to odpowiednio większy budżet.

Tak. Rozumiemy, że priorytety w biznesie, oferta itd. mogą się zmieniać. Warto jednak nie zmieniać ich zbyt często. Pozycjonowanie to proces, który zajmuje trochę czasu i zbyt częsta zmiana słów kluczowych może to znacznie zaburzyć i utrudnić osiągniecie oczekiwanych efektów.

Nie. Standardowo podpisujemy z klientami umowę na czas nieokreślony. Konkretne warunki współpracy chętnie przedstawimy podczas spotkania lub bezpłatnej konsultacji.

Po każdym miesiącu zakończonej pracy przesyłamy szczegółowy raport, który zawiera m.in. informacje o ruchu w ostatnim miesiącu, o aktualnej i historycznej widoczności w wyszukiwarce Google, a także listę działań, które wykonaliśmy, linków, które pozyskaliśmy i tekstów, które napisaliśmy.

Wpisy związane z lokalnym pozycjonowaniem na naszym blogu.

Dlaczego pozycjonowanie stron jest działaniem cyklicznym

Dlaczego pozycjonowanie stron jest działaniem cyklicznym?

Czy spotkałeś się kiedyś z propozycją jednorazowej optymalizacji strony internetowej? Usługi, która rzekomo miała przynieść doskonałe rezultaty raz na zawsze, a przynajmniej na bardzo długi czas? W tym artykule przeczytasz, dlaczego taką ofertę zazwyczaj należy włożyć między bajki. Nasz zespół postanowił zebrać najważniejsze argumenty przemawiające za tym, że pozycjonowanie to

Czytaj więcej »
Link Building

Link building dla początkujących – podstawy i dobre praktyki

Według statystyk Backlinko serwisy posiadające największą liczbę backlinków zazwyczaj rankują najlepiej. Skutkuje to z kolei dużym ruchem i dodatkowymi klientami, którzy regularnie dokonują istotnych konwersji zakupowych. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się na czym polega cały proces budowania profilu linkowego! Sprawdź, jak zacząć link building krok po kroku! Link building

Czytaj więcej »
Koszt pozycjonowania

Dlaczego pozycjonowanie tyle kosztuje i czy warto na nim oszczędzać?

Czy przeglądając wyceny otrzymane z różnych agencji SEO, zastanawiałeś się „dlaczego tak drogo”? A może nawet zadałeś to pytanie, wpisując je w treść wiadomości zwrotnej? Cóż, jedno jest pewne – jeśli na co dzień masz do czynienia z branżą SEO, z pewnością niejeden raz próbowałeś taktownie i konstruktywnie wyjaśnić, że

Czytaj więcej »
SEO lokalne Olsztyn Mapa

Na czym polega lokalne pozycjonowanie stron www Olsztyn?

Pozycjonowanie lokalne ma za zadanie wypromować stronę w określonym regionie, aby dotrzeć do jak największej liczby lokalnych klientów, zainteresowanych proponowaną przez nas usługą. Pozycjonowanie lokalne jest świetnym rozwiązaniem dla firm, których budżet na działania marketingowe jest ograniczony, ale także dla tych, którym promowanie sie na rynek ogólnopolski nie przyniesie żadnej korzyści. Czy SEO na cały kraj może być dla jakiegoś biznesu bez sensu? Oczywiście! Przykładów takich branż jest naprawdę mnóstwo!

Pan prowadzący nawet najbardziej ekskluzywny salon fryzjerski w Olsztynie powinien zdecydować się wyłącznie na pozycjonowanie Olsztyn. Podobna sytuacja jest w przypadku małej, kameralnej siłowni, salonu kosmetycznego, czy kawiarni z domowymi wypiekami. W takich branżach dotarcie do potencjalnych klientów spoza rynku lokalnego nie przyniesie żadnej korzyści, a wręcz przyczyni się do uszczuplenia finansów firmy. Do tego typu lokalnych firm dotrą wyłącznie klienci z najbliższej okolicy i to na nich należy się skupić.

Jednak pozycjonowanie lokalne to także dobre rozwiązanie dla większych firm, które świadczą usługę czy prowadzą sprzedaż wysyłkową na całą Polskę. Pozycjonowanie lokalne sprawdzi się u nich wtedy, kiedy budżet na marketing internetowy jest ograniczony, ale firma taka chciałaby rozpocząć działania w najbliższej okolicy. Skrupulatna analiza wyrażeń kluczowych i ich przemyślany wybór, w tym dobre dobranie pod konkretne lokalizacje z wysokim potencjałem to dobry początek. W dalszym ciągu wielu klientów to tradycjonaliści, którzy wolą zobaczyć kupowany produkt na żywo i sprawdzić go, przetestować, przymierzyć oraz porównać zdjęcia z rzeczywistością.

Prowadzisz lokalny biznes lub masz ograniczone środki na jego promowanie? Chcesz zacząć promować swoją stronę internetową małymi krokami i sprawdzić jakie efekty przyniesie SEO w Twoim przypadku? Jeśli tak, to pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Dowiedz się, jakie są zalety pozycjonowania i dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron w Olsztynie?

Wiesz już na czym polega pozycjonowanie lokalne, ale zastanawiasz się jakie korzyści może przynieść dla Twojego biznesu? Oto kilka z nich:
 1. Oszczędność budżetu – wypromowanie strony w regionie wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku promocji ogólnopolskiej.
 2. Czas pojawienia się efektów – w większości branż widoczność na frazy lokalne udaje się osiągnąć szybciej niż na wyrażenia ogólnopolskie.
 3. Dotarcie do klientów z regionu – możliwość odbycia osobistego spotkania, ustalenia szczegółów współpracy.
 4. Ułatwienie logistyczne – brak konieczności pakowania i nadawania paczek lub realizowania dalekich dojazdów do kontrahenta.
Nawiązanie relacji z firmą z regionu wiąże się również z bezpośrednimi korzyściami dla klientów i można zaliczyć do nich np.:
 1. Bezpieczeństwo transakcji – szerokie grono osób zdecydowanie pewniej czuje się podczas osobistej transakcji w sklepie stacjonarnym.
 2. Szybkość nabycia – zakupiony produkt jest rękach klienta od razu i nie musi czekać na przesyłkę.
 3. Pewność – możliwość przymierzenia lub obejrzenia przedmiotu, daje większą gwarancję, że sprosta on oczekiwaniom nabywcy, niż w przypadku zamówienia online.
Wiele lokalnych przedsiębiorstw początkowo decyduje się na pozycjonowanie wyłącznie w Olsztynie. Widząc wymierne efekty SEO, przekładające się na wzrost odwiedzin strony i zwiększenie zysków firmy, po czasie podejmują decyzję o rozszerzeniu współpracy na rynek ogólnopolski.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Olsztynie?

Pozycjonowanie lokalne jest usługą, w której trudno jest jednoznacznie określić budżet potrzebny do wypromowania strony internetowej. Koszt pozycjonowania jest zależny od bardzo wielu czynników.

Pierwszym aspektem budżetu jest zawartość Twojej strony w momencie nawiązania współpracy – ilość koniecznych optymalizacji technicznych, czy jej przebudowa. Kolejnym ważnym czynnikiem decydującym o kosztach, jest aktualna widoczność witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania – na ile i jakie frazy kluczowe pojawia się wysoko w Google. Branża, w której działasz, jest również bardzo ważna w kwestii ceny usługi – w przypadku niszowych dziedzin koszt pozycjonowania jest sporo niższy niż przy bardzo konkurencyjnych działalnościach. Firmy, na których usługi lub produkty jest duży popyt, zazwyczaj mają do wyprzedzenia większą liczbę stron w Google, przez co cena pozycjonowania wzrasta.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze przed podpisaniem umowy spotykamy się online lub stacjonarnie z klientem, aby przygotować dedykowaną propozycję. Weryfikując stronę, branżę, słowa kluczowe oraz oczekiwania klienta, a także wykonując analizę konkurencji, oferujemy współpracę w budżecie, który umożliwi nam wspólne osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Działamy w modelu abonamentowym, który daje naszym kontrahentom pewność stałej ceny i możliwość dokładnego zaplanowania środków niezbędnych na usługę SEO.Chcesz poznać dokładną stawkę za pozycjonowanie Twojej strony w Olsztynie? Skontaktuj się w nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!
Pozycjonowanie ile czasu Olsztyn

Jak długo czeka się na efekty pozycjonowania stron w Olsztynie?​

Czas pozycjonowania jest tak samo trudny do określenia, jak jego koszty – termin osiągnięcia rezultatów jest uzależniony m.in. od początkowej kondycji domeny i serwisu, trudności słów kluczowych, działań bezpośredniej konkurencji, zmian algorytmów, a także czasu reakcji klienta na proponowane modyfikacje oraz teksty. Zazwyczaj efekty w pozycjonowaniu stron internetowych w Olsztynie i innych miast pojawiają się szybciej, niż w przypadku SEO ogólnopolskiego. Chcesz poznać orientacyjne widełki czasowe? Większość firm z Olsztyna, które pozycjonujemy, odczuwa pierwsze efekty między trzecim a szóstym miesiącem współpracy. Warto mieć jednak na uwadze, że to kwestia bardzo indywidualna i w niektórych branżach rezultaty mogą być widoczne szybciej, a w innych później.

Jeśli nie wiesz, jak bardzo konkurencyjna w Google jest branża, w której działasz, skontaktuj się z nami, a dedykowany specjalista Adboosters, szczegółowo przeanalizuje dla Ciebie rynek!

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Olsztynie z Adboosters? ​

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć skuteczne działania pozycjonujące Twoją firmą na rynku lokalnym.

Specjalizujemy się zarówno w pozycjonowaniu lokalnym na Olsztyn jak i inne miasta oraz w SEO ogólnopolskim. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne, a na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów. Wiele pozytywnych opinii naszych kontrahentów, z którymi współpracujemy oraz fakt, że polecają Adboosters innym zaprzyjaźnionym przedsiębiorstwom, to nasza najlepsza wizytówka. Ogromnie nas to cieszy i stanowi to motywację do jeszcze większego zaangażowania.Adboosters to młoda agencja SEOale z doświadczonymi specjalistami na pokładzie, którzy na pewnym etapie kariery doszli do wniosku, że wiele rzeczy da się zrobić lepiej, w branży SEO można być bardziej elastycznym i transparentnym. Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy z klientem indywidualne warunki, czasem wykraczające poza standardowe procesy, a na koniec miesiąca raportujemy każda wykonaną czynność dla klienta.Jak działamy i dlaczego warto zlecić pozycjonowanie Olsztyn specjalistom z Adboosters? Jakie są nasze mocne strony?
Seo z Adboosters
 1. Audyt – na etapie wstępnych rozmów przygotowujemy dla Ciebie szczegółową analizę strony, prezentującą jej aktualną widoczność i obrazującą liczbę elementów wymagających poprawy.
 2. Analiza konkurencji – zarówno w czasie prowadzenia rozmów handlowych, jak i po podpisaniu umowy zajmiemy się szczegółową weryfikacją działań Twoich bezpośrednich konkurentów.
 3. Dobór słów kluczowych – na podstawie analizy konkurencji oraz tendencji użytkowników wyszukiwarki Google, wyłonimy dla Ciebie optymalną listę wyrażeń, na które będziemy pozycjonować serwis, aby zwiększyć ruch i zyski.
 4. Płynny kontakt – na każdym etapie rozmów zarówno opiekuni handlowi, jak i specjaliści ds. pozycjonowania pozostają do Twojej dyspozycji, oferując pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo.
 5. Jasne warunki współpracy – krótka i klarowna umowa, to bez wątpienia coś, co nas wyróżnia. Nie chcemy zatrzymać Cię dzięki niekorzystnym dla Ciebie zapisom, uniemożliwiającym odejście. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i zrobimy wszystko, aby ta współpraca trwała latami dlatego, że chcesz, a nie musisz.
 6. Optymalizacja – w ramach umowy wprowadzimy dla Ciebie szereg zmian na stronie, które pozytywnie wpłyną na jej wizerunek oraz widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania.
 7. Strategia link buildingu – odnośniki, z których korzystamy, pochodzą wyłącznie z odpowiednich źródeł. Dbamy również o to, aby były zamieszczane we właściwy sposób.
 8. Doświadczeni specjaliści SEO – nasi pozycjonerzy działają w branży od wielu lat, dzięki czemu wiedzą, jakie kroki podjąć, aby skutecznie wypromować Twoją stronę.
 9. Profesjonalni copywriterzy – wszystkie teksty są całkowicie unikalne, wartościowe i tworzone zgodnie z najnowszymi trendami specjalnie dla Ciebie.
Promowanie serwisu to w dzisiejszych czasach niemal konieczność. Nadal zastanawiasz się, czy warto? Nie czekaj! Konkurencja stale inwestuje w działania marketingowe, docierając do odbiorców, którzy mogliby być Twoimi klientami. Nie wiesz, czy rozpocząć od pozycjonowania lokalnego na rynek olsztynski, a może ogólnopolskiego? Skontaktuj się z nami, a doświadczony specjalista, pomoże Ci w doborze odpowiedniej strategii!
UX ADB

Nie tylko SEO, pomyśl o UX na Twojej stronie.

Pozycjonowanie sklepów internetowych lub strony ma na celu zwiększenie ruchu, jednak sam ruch to nie wszystko. Trzeba zachęcić potencjalnych klientów do wykonania konkretnych działań, wypełnienia formularza, napisania maila, czy zadzwonienia. W tym pomoże UX.

Co to jest UX? – W uproszczeniu to doświadczenie użytkownika. W temacie stron i sklepów internetowych mamy tu na myśli projektowanie, tworzenie serwisów internetowych nastawionych na dopasowanie do doświadczeń, przyzwyczajeń i oczekiwań użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się UX na stronie internetowej?

Celem działań pod kątem UX na stronie jest zaprojektowanie pozytywnego doświadczenia dla klienta, które doprowadzi do wykonania określonych czynności. Od pierwszego kontaktu z marką i stroną, do ostatniego czy wrażeń posprzedażowych. Cele tych działań mogą być różne i szerokie, w tym skłonienie klienta do wypełnienia formularza, wykonania połączenia telefonicznego czy przeczytania artykułu na blogu lub obejrzenia filmu promocyjnego. Natomiast najbardziej podstawowe i oczywiste cele to zwiększenie konwersji na stronie, czyli generowanie większej liczy zapytań/leadów czy sprzedaży ze zdobytego już ruchu oraz skłonienie klienta do powrotu i kolejnych działań. 

Warto zainteresować się UX, zagłębić się w ten temat lub skorzystać z pomocy specjalisty, ponieważ to droga do zrealizowania celów, jakie postawimy przed sklepem w tym do zwiększenia sprzedaży i to nawet bez generowania dodatkowego ruchu.

Sprzedaż internetowa w Olsztynie

Pozycjonowanie sklepów internetowych to usługa, która zazwyczaj skupia działania promujące serwis i generowanie sprzedaży produktów w całym kraju. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że sprzedaż prowadzona jest także stacjonarnie, z reguły w miejscowości, w której znajduje się siedziba firmy. Dlatego warto zadbać także o widoczność takiego stacjonarnego punktu i pozycjonowanie sklepu internetowego uzupełnić pozycjonowaniem lokalnym np. Pozycjonowanie Olsztyn.

Skuteczne pozycjonowanie stron Olsztyn – holistyczne podejście.

Aby usługa SEO świadczona była na najwyższym poziomie, konieczne jest całościowe podejście do tematu. Dobrym początkiem jest prawidłowo zaprojektowana strona internetowa, niestety nie jest to standardem – nie zawsze firmy tworzące strony skupiają się na dostarczeniu odpowiednich parametrów, ważniejsze dla nich są efekty wizualne i projekt graficzny, co jest oczywiście zrozumiałe. Wtedy agencja SEO jak nasza ma trochę więcej pracy, by wprowadzić odpowiednią optymalizację strony internetowej, na szczęście w wielu przypadkach jest to możliwe. Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa, odpowiednio szybko działająca, przejrzysta i dostępna dla użytkowników to bardzo dobry punkt wyjścia.

Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn – co należy zrobić? Content marketing.

Treść na stronie jest równie ważna jak aspekty techniczne witryny. Warto zadbać o to, aby treści były jak najwyższej jakości – unikalne, profesjonalne i proste w odbiorze dla potencjalnego klienta. Warto zadbać także o odpowiednią budowę takiego tekstu, długość oraz nasycenie fraz kluczowych. Dobrym pomysłem na uzupełnienie treści w witrynie jest także regularnie prowadzenie bloga – zaletą takiego działania jest możliwość poruszenia konkretnych zagadnień i odpowiedź na często zadawane pytania przez potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie strony www – Kolejny krok Link Building.

Pozyskiwanie wartościowych linków odnoszących do Twojej witryny, to kolejny z kroków, który podejmiemy po nawiązaniu współpracy. Na odpowiedni link building składają się linki pojawiające się w takich miejscach jak wartościowe katalogi, fora internetowe, blogi, ale także artykuły sponsorowane na cenionych portalach. Linkowanie różni się w zależności od tego, czy strona promowana jest lokalnie, czy krajowo, jednak to, co nie ulega zmianie, to jego wysoka jakość.

Daj się znaleźć.

1 %
Internautów

deklaruje kupowanie online.

1 %
Klientów

rozpoczyna proces zakupowy od wyszukiwarki internetowej.

1 %
Użytytkowników

wybiera wyszukiwarkę Google.

Bezpłatna konsultacja