O Nas

Jesteśmy młodą agencją SEO, która powstała, ponieważ uważamy, że wiele rzeczy można zrobić lepiej. Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który zmienia się każdego dnia, a my rozwijamy się wraz z nim. Naszym celem nie jest zostać największą agencją SEO w Polsce, nie myślimy o tym, by mieć jak największy zespół i jak największą liczbę klientów – zależy nam na jakości, chcemy być najlepszą firmą SEO w Polsce, z usługą na najwyższym poziomie z najbardziej zadowolonymi klientami. Wasze zadowolenie, tworzy przyszłość naszej firmy.

Tło praca nad projektem

Nasz zespół

Tomasz Nawrocki

Tomasz Nawrocki

Specjalista SEO|Właściciel

Od lat zajmuje się marketingiem internetowym, a w szczególności pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Chętnie dzieli się wiedzą, to on przeprowadzi dla Ciebie bezpłatny audyt SEO.

Krzysztof Kizelbach

Krzysztof Kizelbach

Specjalista SEO

Student informatyki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. W SEO szczególnie rozwija się w zakresie budowania zaufania do serwisu i link buldingu.

Jakub Gierszewski

Jakub Gierszewski

Specjalista SEO

Inż. elektroniki i telekomunikacji. Z zamiłowania projektant stron internetowych. Dba o prawidłowe działanie i budowę serwisów.

specjalista seo Agata Olkowska

Agata Olkowska

Specjalista SEO

Specjalista informacji, doktorant UMK (informacja naukowa, kompetencje cyfrowe). Odpowiedzialna za planowanie i strukturę serwisów. W firmie czuwa nad Social Mediami. 

Napisz do nas

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe