O Adboosters.

Jesteśmy młodą agencją SEO, która powstała, ponieważ uważamy, że wiele rzeczy można zrobić lepiej. 

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który zmienia się każdego dnia, a my rozwijamy się wraz z nim. Naszym celem nie jest zostać największą agencją SEO w Polsce, nie myślimy o tym, by mieć jak największy zespół i jak największą liczbę klientów – zależy nam na jakości, chcemy być najlepszą firmą SEO w Polsce, z usługą na najwyższym poziomie z najbardziej zadowolonymi klientami. Wasze zadowolenie tworzy przyszłość naszej firmy.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o naszej firmie i zespole. ⬇️ 

Poznaj nasz zespół.

Daria
Nawrocka

Head of Content

Krzysztof Kizelbach

SEO Specialist

Jakub Gierszewski

SEO Specialist

Cezary Krzemkowski

SEO Link Building Specialist

Michał Maliszewski

Sales Manager

Dzielimy się wiedzą.​

Tomasz Nawrocki Wykład Asbiro

Wykłady i szkolenia.

Poruszamy konkretne zagadnienia związane z marketingiem internetowym na wykładach, seminariach, spotkaniach szkoleniowych.

Spotkania biznesowe.

Regularnie przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenia na spotkaniach networkingowych wśród regionalnych przedsiębiorców, przede wszystkim na terenie Bydgoszczy.

Tomasz Nawrocki
Blog

Blog.

Na naszym blogu o marketingu internetowym znajdziesz wiele przydatnych porad, w tym np. całą serię wpisów o bezpłatnych narzędziach marketingowych.

Wspieramy sport i młode talenty. Jesteśmy aktywni.

Wspieramy sport i młode talenty
Autor fot. z lewej Marcin Karczewski

Wspieramy sport i młode talenty.

Wspieramy młodych utalentowanych sportowców. W sezonie 2022 trzymamy kciuki za Kacpra Łobodzińskiego, zawodnika ZooLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, oraz Adama Putkowskiego – juniora Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Wspieramy amatorski sport. Jesteśmy aktywni.

Wspieramy amatorski sport lokalny, a poza tym nasz zespół regularnie bierze udział w rywalizacjach sportowych miedzy sobą i nie tylko. 

Jesteśmy aktywni

Napisz do nas.

ul. Fordońska 21, 85-085 Bydgoszcz